Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann

Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann

2.98 EUR

Váš obľúbený produkt, Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann čo nám vyrába Frischmann - tento produkt dodávame v perfektnej akcii za 2.98 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakupovať za viac ako €. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8595242860427
Do obchodu

Popis

Frischmann

No tak toto je gól: Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann populárneho výrobcu Frischmann - tento tovar si môžete nechať poslať za bombastickú cenu 2.98 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLATÍTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, ponuka platí pre objednávky nad euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Mandľový marcipán čiernej farby na modelovanie tvarov a postavičiek, pre vypichovanie tvarov a ďalšie modelovanie.

Mandľový marcipán čiernej farby na modelovanie tvarov a postavičiek, vypichovanie tvarov a ďalšie modelovanie. Marcipánovú hmotu môžete zosvetliť belobou. Pre vytvorenie zaujímavých efektov na postavičkách a tvaroch by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby.

Čierna farba je vhodná pre modelovanie kolies na torty s automobilovou tematikou, ale aj na tvorenie detailov na ďalšie dopravné Parametre produktu Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann

  • Názov: Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann
  • EAN: 8595242860427
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 2.98 EUR
  • Tuky: 19.3 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 1.6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann

Marcipán čierny na modelovanie 100 g - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky