Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg -

Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg -

15.69 EUR

Jedinečná ponuka, Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg - od známej značky - tento tovar zakúpite v neopakovateľnej akcii za 14.96 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Príjemné pocity nadväzujúci Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg - od značky - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátnou zľavou za 14.96 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Marcipán mandľový, základ, z ktorého sa skladá každý kvalitný marcipán. 

Marcipán mandľový je vyrobený z 52% blanžírovaných mandlí a je ideálny na použitie ako náplň do praliniek, cookie alebo koláčov. Vhodný na pečenie alebo po nastavení cukrom na poťahovanie tort či modelovanie. Extra vysoký podiel mandlí.

Čo je pravý marcipán?

Aby sa hmote mohlo hovoriť marcipán, musí spĺňať určité minimálne množstvo mandľovej zložky (mandľové hmoty). Práve pomer mandlí a cukru sa totiž vo finále podpisuje na chuti marcipánu. Platí pravidlo, podľa ktorého možno pod názvom marcipán predávať a vyrábať len takú hmotu, ktorá obsahuje minimálne 50 dielov marcipánovej hmoty (ktorá musí byť vyrobená minimálne z polovice z mandlí a maximálne z polovice cukru) a 50 dielov cukrov (zvyčajne cukrovej múčky). Takýto marcipán sa potom označuje ako marcipán 1: 1 (1 diel mandľové hmoty a jeden diel cukrovej hmoty). Častý omyl a bohužiaľ sa to objavuje aj v rade článkov v neodbornom tlači alebo na internete je, že marcipán 1: 1 musí obsahovať 50% mandlí. Tak tomu nie je. Zamieňa sa tu pojem "mandle" a "mandľová hmota".

Nami ponúkaný marcipán extra mandľový tak obsahuje 52% mandlí, možno ho teda použiť na výrobu "bežného" marcipánu 1: 1.

Parametre produktu Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg -

  • Názov: Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 14.96 EUR
  • Energetická hodnota: 468 kcal
  • Tuky: 29 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg -

Marcipán extra mandľový - 52% mandlí - 1 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky