Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann

Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann

2.71 EUR

Tradičný bestseller, Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann populárneho výrobcu Frischmann - tento hit získate vo výhodnej akcii za 2.71 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 8595242860427
Do obchodu

Popis

Frischmann

Prvotriedný Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann od popredného výrobcu Frischmann - tento artikel pořizujte extra výhodne za 2.71 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Pravý marcipán fialovej farby na modelovanie tvarov a postavičiek, pre vypichovanie tvarov a ďalšie modelovanie.

Mandľový marcipán fialovej farby je určený predovšetkým pre modelovanie tvarov a postavičiek, pre vykrajovanie tvarov a ďalšie modelovanie. Marcipánovú hmotu môžete ďalej zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb, zosvetliť naopak môžete belobou. Fialová farba je vhodná pre dekorovanie slávnostných i veselých tort, cupcakes a zákuskov pre deti i dospelých. Pravá mandľový marcipán môžete použiť na  modelovanie imitácie zeleniny, ako sú baklažány. Hodí sa aj na modelovanie kvetov, korálok, mašlí a ďalších ozdôb. Fialovou farbou môžete dotvárať dievčenské torty.

Modelované tvary môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru. Pre vytvorenie zaujímavých efektov na modelovaných tvaroch by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru.

Pravý marcipán v našej ponuke je vyrábaný v Nemecku podľa pôvodnej receptúry. Pri výrobe tradičného marcipánu sú používané výhradne výberové mandle, ktoré sú potom základom jeho skvelej chuti. Pre cukrárov je dôležité nielen to, že bude dobre chutiť, ale najmä pre jeho vynikajúce vlastnosti pre ďalšie spracovanie a modelovanie.

Marcipánové figúrky, ktoré predávame v našom eshope, sú vyrobené práve z tohto marcipánu.

Balenie marcipánu predávame v 100 gramoch zabalené do fólie vo valčeka.

Farbený marcipán neobsahuje farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Je samozrejme tiež bez geneticky upravených surovín, um

Parametre produktu Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann

  • Názov: Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann
  • EAN: 8595242860427
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 2.71 EUR
  • Tuky: 19.3 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 1.6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann

Marcipán na modelovanie 100 g (fialová) - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky