Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann

Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann

2.67 EUR

Nie je prečo váhať, Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann od známej značky Frischmann - tento artikel je v túto chvíľu za perfektnú cenu 2.55 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 8595242860427
Do obchodu

Popis

Frischmann

Radosť prinášajúci Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann čo nám dodáva Frischmann - tento hit získate za skvelú cenu 2.47 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Mandľový marcipán zelenej farby na modelovanie tvarov a postavičiek, vykrajovanie tvarov a ďalšie modelovanie.

Mandľový marcipán zelenej farby na modelovanie tvarov a postavičiek, pre vypichovanie tvarov a ďalšie modelovanie. Marcipánovú hmotu môžete ďalej zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb, naopak zosvetliť ho môžete belobou. Zelenou farbou dozdobíte torty s prírodnou a vodnou tematikou. Zo zeleného marcipánu môžete tvoriť zvieracie postavičky-korytnačky, žaby, ryby a ďalšie. Bude sa hodiť aj na tvorenie vodných chalúh. Zelenú farbu využijete pri modelovaní lístkov na kvetoch i stromoch. Zo zelenej hmoty môžete modelovať rôzne druhy ovocia a zeleniny - papriky, hrášok, jablká, uhorky a ďalšie. Zelený je samozrejme i vodník, ktorým môžete zdobiť detské rozprávkové torty. Pre vytvorenie zaujímavých efektov na modelovaných tvaroch by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru.

Pravý marcipán v našej ponuke je vyrábaný v Nemecku podľa pôvodnej receptúry. Pri výrobe tradičného marcipánu sú používané výhradne výberové mandle, ktoré sú potom základom jeho skvelej chuti. Pre cukrárov je dôležité nielen to, že bude dobre chutiť, ale najmä pre jeho vynikajúce vlastnosti pre ďalšie spracovanie a modelovanie.

Marcipánové figúrky, ktoré predávame v našom eshope, sú vyrobené práve z tohto marcipánu.

Balenie marcipánu predávame v 100 gramoch zabalené do fólie vo valčeka.

Farbený marcipán neobsahuje farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Je samozrejme tiež bez geneticky upravených surovín, umelých prísad a náhradiek typu sušeného

Parametre produktu Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann

  • Názov: Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann
  • EAN: 8595242860427
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 2.47 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann

Marcipán zelený na modelovanie 100 g - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky