Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes

Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes

5.55 EUR

Jasný hit, Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes od firmy FunCakes - tento produkt máte za pár kliknutí výhodne za 5.56 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 8718274810103
Do obchodu

Popis

FunCakes

Unikátny Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes s osvedčenou značkou FunCakes - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra lacno za 5.56 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí..

Mandľový marcipán žltej farby na poťahovanie tort a modelovanie tvarov a postavičiek, vykrajovanie tvarov a ďalšie tvarovanie.

Farebný marcipán "Zlato žltá"

Mandľový marcipán žltej farby je určený na poťahovanie tort a modelovanie tvarov a postavičiek, na vypichovanie tvarov a ďalšie tvarovanie. Marcipánovú hmotu môžete zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb. Marcipán môžete zosvetľovať belobou. Žltá farba je vhodná pre dekorovanie veselých tort, cupcakes a zákuskov pre deti i dospelých. Môžete ho použiť na modelovanie niektorých kúskov ovocia. Hodí sa aj na modelovanie slniečok, kuriatok a ďalších dekorácií na torty s veľkonočnou a jarnou tematikou. Túto farbu využijete aj na modelovanie kvetín, korálok a ďalších ozdôb. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru.

Pred poťahovaním alebo modelovaním hmotu dôkladne prepracujte. Na poťahovanie torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Počas vaľkania plát podsypávajte práškovým cukrom. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhou rúrkou, na ktorú plát omotáte. Na uhladzovanie tort používajte žehličky a uhladzovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi, alebo fixky a tekuté a gélové farby. Žlto poťahovanú tortu môžete vylepšiť príchuťou ovocia v žltej farbe - banány alebo citrón.

Vynikajúci rolovaný marcipán od holandskej firmy FunCakes je výborný na modelovanie a poťahovanie. Je čisto biely, hladký a pružný a veľmi dobre sa s ním pracuje. Okrem bieleho marcipánu máme v ponuke červený a ružový. Všetky tri farby možno samozrejme medzi sebou bez obáv miešať.

Pokiaľ chcete marcipán použiť na potiahnutie okrúhlej torty s priemerom cca 25 cm, alebo št

Parametre produktu Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes

  • Názov: Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes
  • EAN: 8718274810103
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 5.56 EUR
  • Tuky: 10.6 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 1.1 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes

Marcipán žltý Golden Yellow 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky