Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann

Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann

3.63 EUR

Výnimočný tovar, Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann s trendy značkou Frischmann - tento hit môžete získať za perfektnú cenu 3.71 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Frischmann

Neodoláte: Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann od obľúbenej značky Frischmann - tento hit môžete získať za skvelú cenu 3.6 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Marcipánová postavička v tvare modrého medvedíka s nápisom Milujem ťa, ručne modelovaná.

Romantická pochúťka v tvare medvedíka s nápisom Milujem ťa, ktorý sedí na modrom vankúšiku. Medvedík je vhodný aj ako sladký darček alebo jedlá dekorácia na tortu.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka medvedíka má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Skvelo sa hodí na zdobenie veselých tort pre deti i dospelých. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Medvedík je pokrytý kryštálovým cukrom pre dotvorenie efektu srsti. Túto figúrku môžete použiť na dekorovanie romantických tort a cupcakes. Na dokreslenie ďalších detailov na romantickej torte môžete použiť farby vo fixke alebo tekuté a gélové farby. Na pripevnenie dekorácie na povrch torty môžete použiť špáradlo alebo pre väčšiu bezpečnosť vyberte jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Medvedík je pokrytý kryštálovým cukrom, čo mu dodáva dokonalejší efekt srsti. Vhodný ako sladký darček alebo jedlá dekorácia na tortu.

Používame výhradne AZO free farbivá, čo znamená, že marcipánová figúrka neobsahuje farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Na marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.) Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, s láskou vymaľované a balené.

Zloženie (všeobecné, pri jednotlivých figúrok sa môže trochu líšiť): cukor, mandle (36%), voda, invertný cukrový sirup, udržiavač vlhkosti (sorbit, invertáza), alkohol, vaječný b

Parametre produktu Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann

  • Názov: Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann
  • EAN:
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.6 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann

Marcipánová figúrka Medvedík "Milujem ťa" (modrý) - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky