Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes

Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes

2.94 EUR

Unikátny Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes od FunCakes - tento tovar si môžete nechať poslať takmer zadarmo za 3 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 8719638164511
Do obchodu

Popis

FunCakes

Hit z katalógu: Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes od výrobcu FunCakes - tento artikel neprepásnite pri práve prebiehajúcej akcii za 2.91 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Hotové marcipánové ružičky, veľkosť cca 2,5 cm.

Hotové marcipánové ružičky vám uľahčí prácu s modelovaním kvetiniek. Pre zvýraznenie farieb môžete použiť trblietavé púdrové farby, ktorými docielite napríklad perleťového efektu. Na pripevnenie dekorácie na povrch torty môžete použiť špáradlo alebo pre väčšiu bezpečnosť vyberte jedlé lepidlo alebo domáce zmes z bielka a práškového cukru. Ružičkami môžete zdobiť obvod okrúhlych tort, ale hodí sa aj pre priestorové rozloženie na povrch torty, kedy vytvorí kyticu. Kvetinkami môžete zdobiť aj cupcakes a ďalšie drobné zákusky.

Veľkosť: cca. 2,5 cm.

Obsah: 6 kusov.

Parametre produktu Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes

  • Názov: Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes
  • EAN: 8719638164511
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 2.91 EUR
  • Energetická hodnota: 425 kcal
  • Tuky: 13 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes

Marcipánové růže - stříbrné 6 ks - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky