Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann

Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann

1.9 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann s akostnou značkou Frischmann - tento artikel sa na vás teší vo výhodnej akcii za 1.84 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Frischmann

Trendy Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann pochádzajúce od značky Frischmann - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v neopakovateľnej akcii za 1.78 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Urobte si radosť..

Marcipánová pochúťka v podobe Máše z obľúbených rozprávok Máša a medveď. Vhodné ako sladký darček alebo jedlá dekorácia na tortu.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka veselej Máše má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Výborne sa hodí na zdobenie tort pre deti i dospelých. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Pre zvýraznenie farieb môžete použiť púdrové farby, ktorými docielite napríklad perleťový efekt. Na pripevnenie dekorácie na povrch torty môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť vyberte jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Pre naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je celkom prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, s láskou vymaľované a balené.

Výška: 6 cm

Parametre produktu Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann

  • Názov: Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann
  • EAN:
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 1.78 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann

Máša (Máša a medveď) - marcipánová figúrka - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky