Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2

Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2,5 kg) - Zeelandia

32.35 EUR

Tradičný bestseller, Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2,5 kg) - Zeelandia od originálneho výrobcu Zeelandia - tento produkt ponúkame v jedinečnej akcii za 30.77 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Vaše možnosti obohacujúce Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2,5 kg) - Zeelandia od originálneho výrobcu Zeelandia - tento artikel neprepásnite za perfektnú cenu 29.87 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Maslový margarín 80%, skvelý na prípravu krémov, pečenie koláčov. Balenie 4x2,5 kg.

Univerzálny margarín pre komplexné využitie v cukrárskej aj gastronomickej výrobe. Margarín na prípravu krémov, šľahaných hmôt, krémov, ľahkých nátierok aj na mastenie príloh. Má vynikajúcu chuť aj nášľah, ideálnu vláčnosť a výbornú stabilitu. Vhodný pre trené aj linecké cesto.

Hmotnosť: 4x2.5 kg

Skladovanie: v chlade, do 15 ° C a suchu

UPOZORNENIE: V teplotách vyšších ako 15 ° C môže byť doprava kuriérom obmedzená, v takom prípade je Parametre produktu Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2,5 kg) - Zeelandia

  • Názov: Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2,5 kg) - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 29.87 EUR
  • Farba: Zelená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2

Maslový margarin ZeLa Delikates 10 kg (4 x 2,5 kg) - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky