Maslový margarin Zela Delikates 2

Maslový margarin Zela Delikates 2,5 kg - Zeelandia

8.69 EUR

Prvotriedný Maslový margarin Zela Delikates 2,5 kg - Zeelandia od výrobcu Zeelandia - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.32 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Hit z katalógu: Maslový margarin Zela Delikates 2,5 kg - Zeelandia od spoločnosti Zeelandia - tento hit zaobstaráte za takmer veľkoobchodnú cenu 8.08 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Maslový margarín 80%, skvelý na prípravu krémov, pečenie koláčov. Balenie 2,5 kg.

Univerzálny margarín pre komplexné využitie v cukrárskej i gastronomickej výrobe. Na prípravu krémov, šľahaných hmôt, krémov, ľahkých nátierok aj na mastenie príloh. Má vynikajúcu chuť aj nášľah, ideálnu vláčnosť a výbornú stabilitu. Maslový margarín je vhodný na trené aj linecké cesto.

Hmotnosť: 2,5 kg

Skladovanie: v chlade, do 15 ° C a suchu

UPOZORNENIE: V teplotách vyšších ako 15 ° C môže byť doprava Parametre produktu Maslový margarin Zela Delikates 2,5 kg - Zeelandia

  • Názov: Maslový margarin Zela Delikates 2,5 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 8.08 EUR
  • Farba: Zelená
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Maslový margarin Zela Delikates 2

Maslový margarin Zela Delikates 2,5 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky