MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN

MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN

27.62 EUR

Dnes je tu pre vás MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN od značky MEGABUBLIN - tento produkt obchodujeme pri likvidácii skladu za neprekonateľných 25.3 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 5901087032777
Do obchodu

Popis

MEGABUBLIN

V akcii je práve teraz MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN od spoločnosti MEGABUBLIN - tento produkt predávame za mimoriadne nízku cenu 24.55 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

MEGASLIZ - sada na výrobu slizu. Sliz je detským hitom tohto roka.  A hoci sa to nezdá, sada na výrobu slizu bude pre deti ten najlepší kreatívny darček.

Sada obsahuje: lepidlo 500 ml, aktivátor slizu 250 ml, polystyrénové guličky, trblietky 3 druhy, misku s uzáverom na ukladanie slizu, špachtličku na miešanie a inštrukcie, ako vyrobiť dokonalého Megaslizáka.

UPOZORNENIE Nevhodné pre deti do 3 rokov. Používať pod dohľadom dospelej osoby.

Parametre produktu MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN

  • Názov: MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN
  • EAN: 5901087032777
  • Výrobca: MEGABUBLIN
  • Cena: 24.55 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN

MEGASLIZ - sada na výrobu slizu - MEGABUBLIN

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky