Míček na praní

Míček na praní, 2 ks - ORION

4.25 EUR

Trhom osvedčený produkt, Míček na praní, 2 ks - ORION čo nám dodáva ORION - tento artikel čaká na vás s extra zľavou za 4.25 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8592381115111
Do obchodu

Popis

ORION

Neodoláte: Míček na praní, 2 ks - ORION s osvedčenou značkou ORION - tento produkt posielame v perfektnej akcii za 4.25 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Míček na praní zajistí, aby se Vám prádlo v pračce nezamotalo, díky němu se na něm netvoří žmolky, prášek se lépe rozpustí a dostane do všech záhybů prádla. Můžete ho ke stejným účelům použít také do sušičky prádla. Materiál: plast. Opakované použití. Sada 2 ks. Rozměry: pr. 6 cm. Míček na praní zajistí, aby se Vám prádlo v pračce nezamotalo, díky němu se na něm netvoří žmolky, prášek se lépe rozpustí a dostane do všech záhybů prádla. Můžete ho ke stejným účelům použít také do sušičky prádla. Materiál: plast. Opakované použití. Sada 2 ks. Rozměry: pr. 6 cm.

Parametre produktu Míček na praní, 2 ks - ORION

  • Názov: Míček na praní, 2 ks - ORION
  • EAN: 8592381115111
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 4.25 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Míček na praní

Míček na praní, 2 ks - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky