Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby

Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby

3.45 EUR

V akcii je len tu Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby s preslávenou značkou ORION domácí potřeby - tento artikel čaká na vás v hustej akciu za 3.34 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí..

SKU: 8694064012134
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby od producenta ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete zakúpiť za výhodnú cenu 3.34 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Misa UH + veko KAPA FLAT 1 l

Misa s vekom nájde vo vašej kuchyni široké uplatnenie. Nakladanie a marinovanie bude hračka - vďaka veku je vhodná na nakladanie a marinovanie mäsa.

Mäso nevysychá, vydrží čerstvé, preberá chuť a vôňu korenia a byliniek, ale korením nie sú cítiť ďalšie potraviny uložené v chladničke. Uchováte v nej aj iné potraviny, ktoré nevyschnú a vydržia dlhšie čerstvé.

Materiál: plast, rôzne farby
Rozmery: objem 1 l, priemer. 17 cm, vParametre produktu Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby

  • Názov: Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8694064012134
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 3.34 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby

Misa s vekom 1 l - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky