Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby

Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby

6.43 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby od obľúbenej značky ORION domácí potřeby - tento produkt predávame v neopakovateľnej akcii za 6.38 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!.

SKU: 8592381091743
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Prestížny Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby populárneho výrobcu ORION domácí potřeby - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za jedinečnú cenu 6.38 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Miska nerez do vodného kúpeľa je skvelý pomocník pre ľahké rozpúšťanie v parnom kúpeli. Ľahko rozpustíte čokoládu, polevu, či maslo.

Misu ľahko uchytíte na okrajoch hrnca s vodným kúpeľom. Čokoládu na prípravu praliniek, krémov, Parametre produktu Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby

  • Názov: Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381091743
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 6.38 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby

Miska nerez do vodného kúpeľa - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky