Mix listov forma silikón -

Mix listov forma silikón -

25.28 EUR

Jedinečná ponuka, Mix listov forma silikón - od - tento produkt posielame za skvelú cenu 24.12 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Akostný Mix listov forma silikón - od známeho výrobcu - tento produkt doručujeme vo výpredajové akciu za 23.41 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Silikónová forma so vzorom listov rôznych tvarov - srdcovité, pozdĺžne i dlhé. Odteraz budú vaše modelované kvety spolu s vhodnými listami pôsobiť prirodzene a autenticky.

Pre výrobcov kvetinových dekorácií z jedlých modelovacích hmôt ponúkame túto sadu listov - jedná sa o líce aj rub listov rastlín. Na obrázku je zobrazená jedna časť, tzv. základ, opačná strana listu je už samostatnom prevedení, tzn. každý tvar je zvlášť.

Vyvaľkaný tvar modelovacej hmoty vložíme na základ listu, priklopíme druhou časťou a tlakom prelisujeme list do detailov. Prípadný vytlačený okraj odkrojíme radlom alebo skalpelom.

Rozmery listov:

Dlhý list - 8 cm

Srdcovitý- 6 cm

Pozdĺžny list- 6cm

Srdcovitý MINI - 3,8 cm

Srdcovitý STREDNÝ - 5 cm