Mlynček na mäso Porkert v. 5 - ORION

47.76 EUR

Trendy Mlynček na mäso Porkert v. 5 - ORION od obľúbenej značky ORION - tento artikel objednávajte za jedinečnú cenu 45.3 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 8595017301001
Do obchodu

Popis

ORION

Váš obľúbený tovar, Mlynček na mäso Porkert v. 5 - ORION s preslávenou značkou ORION - tento produkt predávame za úžasnú cenu 45.3 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Mlynček na mäso Porkert na prípravu sekanej, fašírok, mäsa na špagety a iných pokrmov z mletého mäsa. Vhodné aj na vianočné pečivo.

Mlynček na mäso Porkert na prípravu sekanej, fašírok, mäsa na špagety a iných pokrmov z mletého mäsa. Mlynčeky majú certifikát zdravotnej nezávadnosti, sú povrchovo upravené silnou vrstvou potravinárskeho cínu. Mimoriadne vysoká životnosť. Mletie je ľahké a jednoduché. Všetky diely sú vyrábané v Českej republike. K stolu pripevníte pomocou klasického skrutky. Gumová podložka zabráni poškodeniu pracovnej dosky. Veľkosť 5. Jednoduchá montáž a demontáž, jednoduchá údržba.

Rozmery: celková výška od stola <

Parametre produktu Mlynček na mäso Porkert v. 5 - ORION

  • Názov: Mlynček na mäso Porkert v. 5 - ORION
  • EAN: 8595017301001
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 45.3 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Mlynček na mäso Porkert v. 5 - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky