Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma®

Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma®

6.41 EUR

Tradičný bestseller, Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma® od producenta Massa Ticino by Carma® - tento artikel je v túto chvíľu za vynikajúcu cenu 6.41 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Urobte si radosť..

SKU: 7610315002953
Do obchodu

Popis

Massa Ticino by Carma®

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma® s osvedčenou značkou Massa Ticino by Carma® - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s VIP zľavou pre každého za 6.22 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Profesionálna modelovacie hmota švajčiarskeho výrobcu v praktickom 250 g balení.

Fialová modelovacia hmota Massa Ticino sa vyrába vo Švajčiarsku a môže byť používaná v rôznych tepelných a vlhkostných podmienkach. Obľúbená vanilková chuť s konzistentnou spracovateľnosťou predurčuje túto modelovaciu hmotu na profesionálne využitie. Hmota sa neláme, netrhá, nesteká, nepraská. Možno ju využiť na modelovanie kvetov, postavičiek a ozdôb, ako aj na poťahovanie od 1,5 - 3 mm hrúbky hmoty. Možno ju používať aj v prípade následného odtláčania ornamentov.

Hmota je okamžite pripravená na použitie - má veľmi jemnú štruktúru a je elastická. Počas manipulácie nedôjde k predčasnému vysychaniu. Má vynikajúcu schopnosť krytia a matný povrch.

Zloženie: cukor, glukózový sirup (pšenica), voda, rastlinný tuk (palm), rastlinný olej (slnečnica), zahusťovadlo (E413), stabilizátor (E422), regulátor kyslosti E330, konzervačná látka E200, spirulina, rastlinný extrakt.

Táto modelovacia hmota je bez AZO farbív a je vhodná pre vegánov a ve

Parametre produktu Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma®

  • Názov: Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma®
  • EAN: 7610315002953
  • Výrobca: Massa Ticino by Carma®
  • Cena: 6.22 EUR
  • Farba: Fialová
  • Výrobce deklaruje: Neobsahuje AZO barviva (AZO free), Vhodné pro vegany a vegetariány, Neobsahuje laktózu (Lactose free)
Pozrite si všetky produkty značky
Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma®

Modelovacia hmota Massa Ticcino Perfect Purple (fialová) 250 g - Massa Ticino by Carma®

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky