Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME

Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME

12.44 EUR

Dnes je tu pre vás Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME od známej značky PME - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v bombastické akcii za 12.71 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Poctivý výrobok, Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME s trendy značkou PME - tento produkt máte za pár kliknutí vo výpredajové akciu za 12.33 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Modelovacie kostice vhodné pre modelovanie postavičiek, kvetiniek a ďalších drobnejších tvarov.

Obojstranné kostice nepostrádateľnou súčasťou každého cukrára. Tenkými koncovkami môžete naznačovať obrysy postáv, vytvárať ryhy na požadovaných miestach, vlnky na vodných plochách, vlasy na postavičkách, žilkovanie na listoch a ďalšie detaily.

Okrúhlymi koncovkami uhladíte ostré hrany kvetov a listov alebo nimi vytvoríte vypuklý tvar okvetných lístkov z modelovacích a poťahovacích hmôt. Ďalšími kosticami vytvoríte dekoratívne prvky na poťahovacích a modelovacích hmotách. Môžete nimi vytvárať ozdobnéParametre produktu Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME

  • Názov: Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 12.33 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME

Modelovacie kostice - mini - sada 14 ks - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky