Modelovacie radielko DW420 - PME

Modelovacie radielko DW420 - PME

7.99 EUR

Práve je za dobrú cenu Modelovacie radielko DW420 - PME čo nám vyrába PME - tento artikel je v túto chvíľu v akcii za 7.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5060047064200
Do obchodu

Popis

PME

Prvotriedný Modelovacie radielko DW420 - PME čo berieme od značky PME - tento produkt máte za pár kliknutí v hustej akciu za 7.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Plastová modelovacia pomôcka určená na modelovanie a vytváranie detailov.

Radielko obsahuje tri druhy nástavcov. Hladkým kolieskom môžete vytvárať rovné a vlnité línie na modelovacích a poťahovacích hmotách, ktorými napríklad naznačíte listy v knihe, spoje na peňaženkách a módnych doplnkoch, slamu na strechách a ďalšie vzory pokrývacích materiálov. Tehlová stena, trávnaté porasty alebo zvlnená vodná plocha nebude s radielkom problém. Môžete ním vykrajovať tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt.

Špicatým kolieskom vytvoríte efekt prešívania. Využijete ho pri dotváraní det

Parametre produktu Modelovacie radielko DW420 - PME

  • Názov: Modelovacie radielko DW420 - PME
  • EAN: 5060047064200
  • Výrobca: PME
  • Cena: 7.99 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Modelovacie radielko DW420 - PME

Modelovacie radielko DW420 - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky