Modelovacie radielko DW420 - PME

Modelovacie radielko DW420 - PME

7.56 EUR

Hit z katalógu: Modelovacie radielko DW420 - PME pochádzajúce od značky PME - tento artikel pořizujte v jedinečnej akcii za 7.72 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Obľúbený produkt Modelovacie radielko DW420 - PME od top značky PME - tento artikel sa na vás teší za výhodnú cenu 7.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Plastová modelovacia pomôcka určená na modelovanie a vytváranie detailov.

Radielko obsahuje tri druhy nástavcov. Hladkým kolieskom môžete vytvárať rovné a vlnité línie na modelovacích a poťahovacích hmotách, ktorými napríklad naznačíte listy v knihe, spoje na peňaženkách a módnych doplnkoch, slamu na strechách a ďalšie vzory pokrývacích materiálov. Tehlová stena, trávnaté porasty alebo zvlnená vodná plocha nebude s radielkom problém. Môžete ním vykrajovať tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt.

Špicatým kolieskom vytvoríte efekt prešívania. Využijete ho pri dotváraní det

Parametre produktu Modelovacie radielko DW420 - PME

  • Názov: Modelovacie radielko DW420 - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 7.49 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Modelovacie radielko DW420 - PME

Modelovacie radielko DW420 - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky