Modelovacie radielko Modecor - Modecor

Modelovacie radielko Modecor - Modecor

7.15 EUR

Veľmi obľúbený produkt Modelovacie radielko Modecor - Modecor od Modecor - tento tovar zakúpite za vynikajúcu cenu 6.78 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Radosť prinášajúci Modelovacie radielko Modecor - Modecor od kvalitnej značky Modecor - tento artikel sa na vás teší po zlacnenie za 6.58 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Plastová pomôcka na orezávanie prebytočnej poťahovacej hmoty. Radielko s tromi vymeniteľnými kolieskami (hladké, zubaté, vlnka).

Radielko obsahuje tri druhy nástavcov. Hladkým kolieskom môžete vytvárať rovné a vlnité línie na modelovacích a poťahovacích hmotách, ktorými napríklad naznačíte listy v knihe, spoje na peňaženkách a módnych doplnkoch, slamu na strechách a ďalšie typy pokrývacích materiálov. Takisto pomôže zvýrazniť tehlovú stenu, trávnaté porasty alebo zvlnenú vodnú plochu. Rovnako ním môžete vykrajovať tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt.

Špicatým kolieskom vytvoríte efekt prešívania. Využijete ho pri dotváraní detailov na tortách v tvare vankúša, na svadobných tortách a ďalších poťahovaných slávnostných tortách. Radielkom naznačíte zošitie na tortách imitujúce módne doplnky a kusy odevov.

Vlnité koliesko sa hodí na vykrajovanie ozdobných tvarov z modelovacích a poťahovacích hmôt. Môžete ním napríklad vykrajovať látku na šaty princezien alebo cesto, z ktorého upečiete trubičky, sušienky a ďalšie pečivo.

Parametre produktu Modelovacie radielko Modecor - Modecor

  • Názov: Modelovacie radielko Modecor - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 6.58 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Modelovacie radielko Modecor - Modecor

Modelovacie radielko Modecor - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky