Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá -

Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá -

7.85 EUR

Trhom osvedčený produkt, Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá - od kvalitného výrobcu - tento tovar si môžete nechať poslať pri časovo obmedzenej akcii za 7.83 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Najpredávanejšie Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá - od popredného výrobcu - tento produkt dodávame vo výhodnej akcii za 7.6 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Modelovacia sada kostíc na modelovanie postavičiek, kvetov a iných drobnejších tvarov, kde sa potrebuje cukrár zamerať na detail.

Päť obojstranných kostíc, dĺžka kostíc 13-15 cm. Kostice sú vhodné na tvarovanie detailov pri výrobe tort.

Obojstranné kostice potrebnou pomôckou každého cukrára. Tenkými koncovkami môžete naznačovať obrysy postáv, vytvárať ryhy na požadovaných miestach, vlnky na vodných plochách, vlasy na postavičkách, žilkovanie na listoch a ďalšie detaily.

Okrúhlymi koncovkami uhladíte ostré hrany kvetov a listov alebo nimi vytvoríte vypuklý tvar okvetných lístkov z modelovacích a poťahovacích hmôt. Ďalšími kosticami vytvoríte dekoratívne prvky na poťahovacích a modelovacích hmotách<

Parametre produktu Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá -

  • Názov: Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 7.6 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá -

Modelovacie sada kostíc 5 dielov - modrá -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky