Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours

Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours

11.56 EUR

Výnimočný tovar, Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours od populárnej značky Sugarflair Colours - tento hit môžete získať po zľave za 11.61 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Jasný hit, Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours od značky Sugarflair Colours - tento artikel musíte mať výhodne za 11.61 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Farba gelová Blue extra 42g SGF

Maximálne koncentrovaná gelová farba vhodná na farbenie hmoty - napr. Krém, poťahovacie a modelovacie hmota. Hmotnosť 42 gramov.

Modrou gélovou farbou môžete zafarbiť marcipán, smartflex, gumenú pastu a iné poťahovacie a modelovacie materiály. Na dosiahnutie väčšej hustoty a pružnosti hmoty určenej na tvarovanie sa odporúča pridať prášok Tylo. Farbu môžete zmiešať s malým množstvom alkoholu a štetcom ňou natrieť povrch modelovacích a poťahovacích materiálov. Ak chcete farbu zosvetliť, pridajte bielidlo. Modrá je vhodná na zdobenie tort s vodnou tematikou, námornou tematikou alebo na evokáciu oblohy. Modrú farbu môžete použiť na kvety, mašle, čipky, korálky, šaty a oblečenie pre postavy a na ďalšie modelované a prepichované tvary. Modrá farba je vhodná aj na zdobenie áut, vlakov a iných dopravných prostriedkov. Farba sa môže pridávať aj do krémov a piškótových koláčov. V tomto prípade môžete koláč obohatiť o ovocnú príchuť, s ktorou je farba spojená. Napríklad čučoriedky sa vyznačujú modrou farbou a černice a čierne ríbezle fialovou.

Na 1 kg hmotnosti použite maximálne 2 g farby.

Zloženie: rastlinný glycerín (E422), monoproylénglykol (E1520), oxid kremičitý (E551), voda, farbivá (E133, E122).

Vhodné pre všetky potraviny na báze vody.

Parametre produktu Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours

  • Názov: Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours
  • EAN:
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 11.61 EUR
  • Farba: Modrá
  • Výrobce deklaruje: Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Bez geneticky modifikovaných surovin (GMO free), Neobsahuje palmový olej, Neobsahuje transmastné kyseliny (TFA Free), Vhodné pro vegetariány, E171 Free
Pozrite si všetky produkty značky
Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours

Modrá pastovitá farba extra koncentrovaná Blue extra 42 g - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky