Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes

Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes

3.62 EUR

Limitovaná edícia produktu Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes od kvalitnej značky FunCakes - tento produkt predávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.71 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 8718531937437
Do obchodu

Popis

FunCakes

Diskontný Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes čo odoberáme od výrobcu FunCakes - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnú cenu 3.6 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte..

Rolovaný fondant prefarbený "Džínsová modrá"

Rolovaný fondant prefarbený 250 g - džínsová modrá
Poťahovacie a modelovacie hmota vo svetlo modrej farbe je vhodná ako pre poťahovanie tort, tak pre výrobu dekorácií. Pružná hmota sa po rozpracovaný v rukách dobre rozvaľuje a pri poťahovaní dobre priľne na steny torte aj na plochy cupcakes. Svetlo modrá farba sa bude hodiť pri výrobe tort s vodnou tematikou. Farbu využijete pri poťahovaní a zdobenie chlapčenských tort. Z hmoty môžete vypichovať rôzne tvary a modelovať postavičky. Tvary k torte najlepšie pripevníte jedlým lepidlom. Pre zhutnenie hmoty pre tvarovanie tenkých tvarov môžete použiť prášok Tylo. Pred ťahaním torty vyvaľkajte plát tenký asi 0,3 - 0,5 cm. Pri prenášaní na tortu si pomôžte dlhú rúrkou, na ktorú plát omotáte. K uhladzovanie tort používajte žehličky a uhlazovátka. Pre vytvorenie zaujímavých efektov by sa vám mohli hodiť púdre, ktorými pomocou štetca zvýrazníte alebo vytieňujete rôzne oblasti torte a dekorácií. Použiť môžete aj tvarovacie kostice.

Rolovaný fondant od FunCakes je plne prefarbená cukrová poťahovacie hmota svetlomodrej farby. Vhodná na poťahovanie korpusov torte, vyznačuje sa vláčnu a mäkkou konzistenciou. Po spracovaní stvrdne.

Je k dispozícii v niekoľkých rôznych barvách.

Na bežný guľatý tortu s priemerom okolo 25 cm spotrebujete približne dve balenia (0,5 kg) poťahovacie hmoty. Pre zlepšenie elasticity a prí modelovanie odporúčame pridať tylosu. Optimálny pomer je jedna čajová lyžička na 250 g hmoty. V takom prípade pridajte aj trochu vody. Pred nanášaním treba dobre premiesiť a následne rovnomerne rozváľať valčekom na tenkej vrstve práškového či podsypového cukru.

Hmotnosť: 250 gramov

Parametre produktu Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes

  • Názov: Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes
  • EAN: 8718531937437
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.6 EUR
  • Energetická hodnota: 403 kcal
  • Tuky: 6,7 g
Pozrite si všetky produkty značky
Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes

Modrý rolovaný fondant Denim Blue (farebný fondán) 250 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky