Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton

Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton

1.83 EUR

Radosť prinášajúci Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton od výrobcu Wilton - tento artikel sa na vás teší s VIP zľavou pre každého za 1.87 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Hit poslednej doby, Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton od popredného výrobcu Wilton - tento hit nájdete za skvelú cenu 1.82 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton. Skrutka slúži ako základná stredová podpera so závitom.

Aj tu sa jedná o náhradný diel na stojan s čipkovaným lemom a stredovým stĺpom. Ako pri náhradnej čiapočke (matici), aj tu môže dôjsť neodborným, hrubým zaobchádzaním k strhnutiu závitu a potom je stojan znehodnotený. Tak ako pri náhradnej matici, aj pôvodný masívny stojan je niekoľko rokov v ponuke, o to viac je vítaná ponuka náhradných dielov. Táto skrutka slúži ako základná stredová podpera so závitom, na ktorý sa nasadzujú podnosy so stredovým otvorom a na závit našróbujú Parametre produktu Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton

  • Názov: Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 1.82 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton

Náhradná plastová skrutka k stojanu Wilton - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky