Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby

Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby

8.73 EUR

Limitovaná edícia produktu Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby s preslávenou značkou ORION domácí potřeby - tento produkt máte na dosah ruky pri časovo obmedzenej akcii za 8.72 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Kategória: 
SKU: 8592381132118
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Hit poslednej doby, Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby s akostnou značkou ORION domácí potřeby - tento produkt dodávame pri časovo obmedzenej akcii za 8.72 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+2

Tableta - náplň do odvlhčovačov vzduchu sa výborne hodí ako náhradná náplň do odvlhčovača 832356, ale je univerzálna a hodí sa aj do iných bežne dostupných odvlhčovačov vzduchu, kde nasáva vlhkosť zo vzduchu a hromadí ju v zásobníku. Vzduch prúdi okolo tablety a účinnosť odvlhčovania je tak ešte vyššia. Použitie odvlhčovacích tabliet prispieva k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti. Tableta postupne znižuje účinnosť a stráca sa. Po vyčerpaní účinkov je potrebné ju nahradiť novou tabletou - táto doba závisí na veľkosti miestnosti a vlhkosti vzduchu v miestnosti, v ktorej je umiestnená. Veľmi široké použitie - pivnice, garáže, byty, chalupy, ....

Sada 3 + 1 ks. Rozmery: pr. 8 cm, v. 3,8 cm.

Parametre produktu Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby

  • Názov: Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381132118
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 8.72 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby

Náplň do odvlhčovača Orion TABLETA 3+1 - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky