Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut

Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut

52.12 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut od populárneho výrobcu Callebaut - tento produkt ponúkame za výhodnú cenu 38.94 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Callebaut

Prestížny Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut od populárnej značky Callebaut - tento hit zoženiete za výhodnú cenu 37.8 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Kokosová náplň do belgických praliniek a domácich čokoládových cukríkov.

Belgické pralinky jednotkou na trhu s čokoládovými cukríkmi. Ak túžite stať sa domácim výrobcom praliniek a disponovať rôznymi náplňami, ponúkame ďalší druh bielej náplne s kokosovou príchuťou. Keby ste túto náplň chceli ďalej rozvinúť, môžete pri jej rozpustení pridať aj trochu jemne mletého kokosu, aby bol zážitok stopercentný. Luxusný výrobok je na svete.

Hmota je dodávaná v gastro balení á 5000g. Skladujeme v chlade a chránime pred svetlom, ideálna teplota je 12-20Parametre produktu Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut

  • Názov: Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut
  • EAN:
  • Výrobca: Callebaut
  • Cena: 37.8 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut

Náplň kokosová do pralinek - 5 kg - Callebaut

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky