Náplň lieskovooriešková termostabilná caravella - 1 kg -

5.23 EUR

Tradičný bestseller, Náplň lieskovooriešková termostabilná caravella - 1 kg - čo berieme od značky - tento artikel musíte mať extra výhodne za 5 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit poslednej doby, Náplň lieskovooriešková termostabilná caravella - 1 kg - so známou značkou - tento produkt ponúkame výhodne za 5 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Náplň lieskovooriešková termostabilná v kilovom balení.

Termostabilná lieskovooriešková náplň na plnenie pred i po upečení. Táto náplň vznikla kombináciou orechovej pasty s čokoládovou, cukrom, vodou, rastlinným tukom a zahusťovadlá- iste si pochutnáte pri plnení šišiek alebo jemného plundrového cesta.

Zloženie: cukor, nestužené rastlinné oleje (repkový a slnečnicový) a tuky (palmový), lieskové oriešky 8%, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, laktóza, kukuričný škrob, slnečnicov

Parametre produktu Náplň lieskovooriešková termostabilná caravella - 1 kg -

  • Názov: Náplň lieskovooriešková termostabilná caravella - 1 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 5 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Náplň lieskovooriešková termostabilná caravella - 1 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky