Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg -

Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg -

32.89 EUR

Urobte si radosť: Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg - čo nám vyrába - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri časovo obmedzenej akcii za 31.22 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Práve je za dobrú cenu Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg - od výrobcu - tento produkt máte za pár kliknutí v časovej obmedzenej zľave za 30.3 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Ochutená náplň vhodná do cukrárskych a pekárenských výrobkov s príchuťou vaječného likéru.

Krémovitá, pastovitá náplň svetlo žltej farby s príchuťou vaječného likéru. Táto hotová náplň pre plnenie pekárskych a cukrárskych výrobkov, možno použiť aj ako náplň do knedlí. Termostabilná, možno ju zamraziť. Dá sa kombinovať so šľahačkami, rastlinnými krémami i margarínmi.

Krajina pôvodu Španielsko

Zloženie: voda, cukor, glukóza-fruktózový sirup, modifikovaný škrob E1442, stabilizátor E460, E466, soľ, rastlinný tuk (palmový), Parametre produktu Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg -

  • Názov: Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 30.3 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg -

Náplň Vaječný likér termostabilná Advocaat 12 kg -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky