Narozeninová svíčka 2

Narozeninová svíčka 2, zlatá, 7cm - PartyDeco

0.73 EUR

Dnes sme vybrali: Narozeninová svíčka 2, zlatá, 7cm - PartyDeco populárneho výrobcu PartyDeco - tento artikel je v túto chvíľu za perfektnú cenu 0.73 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 5902230748248
Do obchodu

Popis

PARTYDECO

Najpredávanejšie Narozeninová svíčka 2, zlatá, 7cm - PartyDeco od spoločnosti PartyDeco - tento artikel neprepásnite s VIP zľavou pre každého za 0.73 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Velmi elegantní zlatá svíčka ve tvaru čísla 2, nesmí chybět na žádném narozeninovém dortu. Svíčka je opatřena plastovým podstavcem, který Vám umožní snadné umístění na dort. Výška svíčky je 7 cm. Velmi elegantní zlatá svíčka ve tvaru čísla 2, nesmí chybět na žádném narozeninovém dortu. Svíčka je opatřena plastovým podstavcem, který Vám umožní snadné umístění na dort. Výška svíčky je 7 cm.

Parametre produktu Narozeninová svíčka 2, zlatá, 7cm - PartyDeco

  • Názov: Narozeninová svíčka 2, zlatá, 7cm - PartyDeco
  • EAN: 5902230748248
  • Výrobca: PartyDeco
  • Cena: 0.73 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Narozeninová svíčka 2

Narozeninová svíčka 2, zlatá, 7cm - PartyDeco

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky