Narozeninová svíčka 3

Narozeninová svíčka 3, zlatá, 7cm - PartyDeco

0.75 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Narozeninová svíčka 3, zlatá, 7cm - PartyDeco kvalitné značky PartyDeco - tento produkt doručujeme extra lacno za 0.75 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 5902230748262
Do obchodu

Popis

PARTYDECO

Akostný Narozeninová svíčka 3, zlatá, 7cm - PartyDeco od značky PartyDeco - tento artikel pořizujte s výnimočnou zľavou za 0.75 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Velmi elegantní zlatá svíčka ve tvaru čísla 3, nesmí chybět na žádném narozeninovém dor­tu. Svíčka je opatřena plastovým podstavcem, který Vám umožní snadné umístění na dort. Výška svíčky je 7 cm. Velmi elegantní zlatá svíčka ve tvaru čísla 3, nesmí chybět na žádném narozeninovém dor­tu. Svíčka je opatřena plastovým podstavcem, který Vám umožní snadné umístění na dort. Výška svíčky je 7 cm.

Parametre produktu Narozeninová svíčka 3, zlatá, 7cm - PartyDeco

  • Názov: Narozeninová svíčka 3, zlatá, 7cm - PartyDeco
  • EAN: 5902230748262
  • Výrobca: PartyDeco
  • Cena: 0.75 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Narozeninová svíčka 3

Narozeninová svíčka 3, zlatá, 7cm - PartyDeco

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky