Narozeninová svíčka 8

Narozeninová svíčka 8, zlatá, 7cm - PartyDeco

0.75 EUR

Exkluzívny Narozeninová svíčka 8, zlatá, 7cm - PartyDeco čo berieme od značky PartyDeco - tento artikel musíte mať v hustej akciu za 0.75 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 5902230748361
Do obchodu

Popis

PARTYDECO

Nie je prečo váhať, Narozeninová svíčka 8, zlatá, 7cm - PartyDeco čo nám dodáva PartyDeco - tento hit môžete zohnať v úžasnej akcii za 0.75 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Velmi elegantní zlatá svíčka ve tvaru čísla 8, nesmí chybět na žádném narozeninovém dor­tu. Svíčka je opatřena plastovým podstavcem, který Vám umožní snadné umístění na dort. Výška svíčky je 7 cm. Velmi elegantní zlatá svíčka ve tvaru čísla 8, nesmí chybět na žádném narozeninovém dor­tu. Svíčka je opatřena plastovým podstavcem, který Vám umožní snadné umístění na dort. Výška svíčky je 7 cm.

Parametre produktu Narozeninová svíčka 8, zlatá, 7cm - PartyDeco

  • Názov: Narozeninová svíčka 8, zlatá, 7cm - PartyDeco
  • EAN: 5902230748361
  • Výrobca: PartyDeco
  • Cena: 0.75 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Narozeninová svíčka 8

Narozeninová svíčka 8, zlatá, 7cm - PartyDeco

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky