Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes

Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes

5.54 EUR

Poctivý výrobok, Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes od obľúbenej spoločnosti FunCakes - tento produkt obchodujeme takmer zadarmo za 5.17 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8720143511486
Do obchodu

Popis

FunCakes

Váš obľúbený produkt, Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes od populárneho výrobcu FunCakes - tento produkt objednáte vo výpredajové akciu za 5.17 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Rastlinný olej v spreji. Skvelý pre naolejovanie formy pre neskoršie ľahké oddelenie korpusu.

Vďaka spreji na pečenie FunCakes máte teraz na dosah rýchly a jednoduchý spôsob, ako vymazať vaše pekáča, pekáče, vaflovač a ďalší riad! Sprej na pečenie od FunCakes je rastlinný nelepivý sprej na pečenie, ktorý je nevyhnutný pre každého cukrárov a pekárov aj kuchára.

Náš tip: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pred použitím dobre pretrepte. Držte plechovku vo zvislej polohe a nastriekajte pekáč rovnomernou vrstvou zo vzdialenosti 25-30 cm.

Varovanie: Obsahuje horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom. Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Pri práci so sprejom nefajčiť. Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj vznietenia. Neprepichujte ani nespaľujte, ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C.

Pohonná látka v spreji FunCakes Bake Release Spray je oxid uhličitý (E-290) a je plne v súlade s európskym nariadením (EÚ-1333-2008) pre používanie hnacích plynov, a je preto vhodná pre každodenné použitie.

Obsah: 200 ml

Parametre produktu Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes

  • Názov: Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes
  • EAN: 8720143511486
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 5.17 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes

Nelepivý olej v spreji FunCakes - 200 ml - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky