Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton

18.5 EUR

Diskontný Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton od populárnej značky Wilton - tento hit nájdete s úžasnou cenovkou 17.69 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 0070896671424
Do obchodu

Popis

Wilton

Hit poslednej doby, Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton od top značky Wilton - tento tovar si môžete zakúpiť s extra zľavou za 17.17 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Svadobné figúrky - nevesta na úteku.

Postavička ženícha a nevesty patrí väčšinou na horné poschodie torty, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete pomocou vypichovača vytvoriť ozdobnú podložku v tvare ozdobných oválov a tie dekorovať napríklad volánikmi Parametre produktu Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton

  • Názov: Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton
  • EAN: 0070896671424
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 17.17 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Nevesta na úteku - svadobné figúrky na tortu - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky