Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped

Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped

6.88 EUR

Výnimočný tovar, Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped od známeho výrobcu Laped - tento tovar si môžete nechať poslať s extra zľavou za 5.28 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8595628812378
Do obchodu

Popis

Laped

Váš obľúbený tovar, Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped od Laped - tento produkt posielame v neopakovateľnej akcii za 5.13 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Nevlhnúci cukor na posyp a podsyp cukrárskych výrobkov. Bez prídavných farbív a chemických látok.

Nevlhnúci cukor Dolomity je jemný, biely, aromatizovaný prášok, ktorý je vhodný na posyp cukrárskych a pekárskych výrobkov. Veľkú výhodu najmä v tom, že zachováva svoju štruktúru a kompaktný povrch. Neobsahuje farbivá a chemické prísady. Výrobok obsahuje tuky, ktoré sa na horúcom výrobku rozpustia, a tým stráca požadovaný efekt stále bieleho povrchu.

Zloženie: dextróza, cukor, rastlinné hydrogenizované tuky (palmové jadrá, kokos, babassu)Parametre produktu Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped

  • Názov: Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped
  • EAN: 8595628812378
  • Výrobca: Laped
  • Cena: 5.13 EUR
  • Výrobce deklaruje: Neobsahuje AZO barviva (AZO free), Bez konzervantů
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped

Nevlhnúci cukor práškový 1 kg - Laped

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky