Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped

Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped

16.97 EUR

Práve je za dobrú cenu Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped obľúbenej značky Laped - tento artikel je v túto chvíľu za mimoriadne nízku cenu 16.08 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8595628812378
Do obchodu

Popis

Laped

Radosť prinášajúci Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped čo nám vyrába Laped - tento artikel je tu pre vás s unikátnou zľavou za 15.61 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Nevlhnúci cukor na posyp a podsyp cukrárskych výrobkov. Bez prídavných farbív a chemických látok - 5 kg.

Nevlhnúci cukor Dolomity je jemný, biely, aromatizovaný prášok, ktorý je vhodný na posyp cukrárskych a pekárskych výrobkov. Veľkú výhodu najmä v tom, že zachováva svoju štruktúru a kompaktný povrch. Neobsahuje farbivá a chemické prísady. Výrobok obsahuje tuky, ktoré sa na horúcom výrobku rozpustia, a tým stráca požadovaný efekt stále bieleho povrchu.

Zloženie: dextróza, cukor, rastlinné hydrogenizované tuky (palmové jadrá, kokos, babassu)Parametre produktu Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped

  • Názov: Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped
  • EAN: 8595628812378
  • Výrobca: Laped
  • Cena: 15.61 EUR
  • Výrobce deklaruje: Neobsahuje AZO barviva (AZO free), Bez konzervantů
  • Farba: Bílá
Pozrite si všetky produkty značky
Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped

Nevlhnúci cukor práškový 5 kg - Laped

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky