Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

12.94 EUR

V akcii je Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor od firmy Modecor - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 12.37 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Veľmi žiadaný produkt, Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor so známou značkou Modecor - tento artikel neprepásnite vo výhodnej akcii za 12 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Postavička ženícha a nevesty na podstavci so závojom.

Postavička ženícha a nevesty má svoje miesto najčastejšie na hornom poschodí torty, avšak ak vyrábate atypické torty s nezvyčajne zostavenými poschodiami, môžete postavičky zakomponovať aj kdekoľvek inde.

Z floristických drôtov obalených poťahovacou alebo modelovacou hmotou môžete vyrobiť pergolu pre nevestu a ženícha a ozdobiť ju modelovanými kvetinami a girlandami z poťahovacích alebo modelovacích hmôt. Postavičkám môžete pomocou vypichovača vytvoriť ozdobnú podložku v tvare ozdobných oválov a tie dekorovať napríklad volánikmi alebo Parametre produktu Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

  • Názov: Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 12 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Novomanželia 17 cm - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky