Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser

Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser

24.88 EUR

Nie je prečo váhať, Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser od výrobcu Thermo Hauser - tento produkt predávame s úžasnou cenovkou 24.89 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 4013528663523
Do obchodu

Popis

Thermo Hauser

Prvotriedný Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser so známou značkou Thermo Hauser - tento hit nájdete v úžasnej akcii za 24.89 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Cukrársky tortový nôž na prekrajovanie tort 26 cm - pílkový.

Pílkovým nožom ľahko rozkrojíte piškótové korpusy na tortu. Pílkový nôž je vhodný aj na prerezávanie pečiva z odpaľovaného cesta, ktoré je krehké a ľahko sa štiepi. Nožom si pomôžete aj pri prenášaní tortových korpusov. Tupou stranou noža môžete na tortách, rezoch a roládach roztierať krémy dohladka. Nahriatou čepeľou v horúcej vode ľahko rozotriete čokoládu na dezertoch. Nahriatou čepeľou zároveň ľahko nakrájate torty a rezy poliate čokoládou bez toho, aby došlo k polámaniu čokolády.

Pílkovým nožom ľahko nakrájate chrumkavé nadýchané bagety, chleby i ďalšie pečivo. Kvalitné nože pre cukrárov a pekárov. Rúčka je vyrobená z kvalitného plastu.

Parametre produktu Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser

  • Názov: Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser
  • EAN: 4013528663523
  • Výrobca: Thermo Hauser
  • Cena: 24.89 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser

Nôž 26 cm - pílkový - Thermo Hauser

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky