Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser

Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser

22.57 EUR

Diskontný Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser od kvalitnej značky Thermo Hauser - tento hit môžete zaobstarať v sezónne zľave za 23.05 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 4013528663813
Do obchodu

Popis

Thermo Hauser

Unikátny Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser od kvalitného výrobcu Thermo Hauser - tento tovar si môžete kúpiť za bombastickú cenu 22.37 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Cukrársky tortový nôž na prekrajovanie tort 26 cm - vlnka.

Vlnkovým nožom ľahko rozkrojíte piškótové korpusy na torty. Môžete si ním pomôcť pri prenášaní plátov. Tupou stranou noža môžete na tortách, rezoch a roládach roztierať krémy dohladka. Nahriatou čepeľou v horúcej vode ľahko rozotriete čokoládu na dezertoch. Nahriatou čepeľou zároveň ľahko nakrájate torty a rezy poliate čokoládou bez toho, aby došlo k polámaniu čokolády. Vlnkovým nožom ľahko nakrájate chrumkavé nadýchané bagety a chleby.

Kvalitné nože pre cukrárov a pekárov. Rúčka je vyrobená z kvalitného plastu. Celková dĺžka 26 cm.

Parametre produktu Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser

  • Názov: Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser
  • EAN: 4013528663813
  • Výrobca: Thermo Hauser
  • Cena: 22.37 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser

Nôž 26 cm - vlnka - Thermo Hauser

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky