Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser

Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser

21.25 EUR

No a toto chcete: Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser od obľúbenej značky Thermo Hauser - tento produkt predávame v jedinečnej akcii za 21.7 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 4013528663301
Do obchodu

Popis

Thermo Hauser

No a toto chcete: Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser populárneho výrobcu Thermo Hauser - tento hit ľahko nájdete za úžasnú cenu 21.06 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Cukrársky tortový nôž na prekrajovanie tort 31 cm hladký.

Hladkým dlhým nožom ľahko rozkrojíte piškótové korpusy na torty. Môžete si ním pomôcť pri prenášaní plátov. Nožom dohladka rozotriete krémy na tortách, rezoch a roládach. Nahriatou čepeľou v horúcej vode ľahko rozotriete čokoládu na dezertoch. Nahriatou čepeľou zároveň ľahko nakrájate torty a rezy poliate čokoládou bez toho, aby došlo k polámaniu čokolády.

Kvalitné nože pre cukrárov a pekárov. Rúčka je vyrobená z kvalitného plastu.

Parametre produktu Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser

  • Názov: Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser
  • EAN: 4013528663301
  • Výrobca: Thermo Hauser
  • Cena: 21.06 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser

Nôž 31 cm - hladký - Thermo Hauser

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky