Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser

Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser

28.55 EUR

Prvotriedný Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser od popredného výrobcu Thermo Hauser - tento hit získate v hustej akciu za 27.17 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 4013528663622
Do obchodu

Popis

Thermo Hauser

V akcii je práve teraz Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser od známeho výrobcu Thermo Hauser - tento artikel pořizujte v neopakovateľnej akcii za 26.37 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Cukrársky tortový nôž na prekrajovanie tort 31 cm - pílka.

Pílkovým nožom ľahko rozkrojíte piškótové korpusy na tortu. Pílkový nôž je vhodný aj na prerezávanie pečiva z odpaľovaného cesta, ktoré je krehké a ľahko sa štiepi. Nožom si pomôžete aj pri prenášaní tortových korpusov. Tupou stranou noža môžete na tortách, rezoch a roládach roztierať krémy dohladka. Nahriatou čepeľou v horúcej vode ľahko rozotriete čokoládu na dezertoch. Nahriatou čepeľou zároveň ľahko nakrájate torty a rezy poliate čokoládou bez toho, aby došlo k polámaniu čokolády.

Pílkovým nožom ľahko nakrájate chrumkavé nadýchané bagety, chleby i ďalšie pečivo. Kvalitné nože pre cukrárov a pekárov. Rúčka je vyrobená z kvalitného plastu.

Parametre produktu Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser

  • Názov: Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser
  • EAN: 4013528663622
  • Výrobca: Thermo Hauser
  • Cena: 26.37 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser

Nôž 31 cm - pílkový - Thermo Hauser

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky