Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser

Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser

28.59 EUR

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser s pečaťou kvality Thermo Hauser - tento tovar si môžete nechať dodať v hustej akciu za 29.2 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Thermo Hauser

Limitovaná edícia produktu Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser od originálneho výrobcu Thermo Hauser - tento hit ľahko nájdete s extra zľavou za 28.34 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Cukrársky tortový nôž pílkový na prekrajovanie tort 36 cm.

Pílkovým nožom ľahko rozkrojíte piškótové korpusy na tortu. Zároveň je pílkový nôž veľmi vhodný na prerezávanie pečiva z odpaľovaného cesta, ktoré je krehké a ľahko sa štiepi. Nožom si pomôžte pri prenášaní tortových korpusov. Tupou stranou noža môžete na tortách, rezoch a roládách roztierať krémy dohladka.

Nahriatou čepeľou v horúcej vode ľahko rozotriete čokoládu na dezertoch. Nahriatou čepeľou zároveň ľahko nakrájate tortu a rezy poliate čokoládou bez toho, aby došlo k Parametre produktu Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser

  • Názov: Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser
  • EAN:
  • Výrobca: Thermo Hauser
  • Cena: 28.34 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser

Nôž 36 cm - pílka - Thermo Hauser

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky