Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby

Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby

12.9 EUR

No tak toto je gól: Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby od firmy ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete zakúpiť za takmer veľkoobchodnú cenu 12.94 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Neplaťte inde viac než musíte..

SKU: 8592381116620
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Najpredávanejšie Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby originálne od labelu ORION domácí potřeby - tento hit ľahko nájdete v jedinečnej akcii za 12.94 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Nůžky na drůbež usnadní porcování syrové, pečené i grilované drůbeže. Spolehlivě stříhají kůži, maso i kosti. Praktický uzamykací systém je ovládatelný jednou rukou - pouze stisknete tlačítko. Materiál: nerez. Rozměry: celková délka 25 cm.

Nůžky na drůbež usnadní porcování syrové, pečené i grilované drůbeže. Spolehlivě stříhají kůži, maso i kosti. Praktický uzamykací systém je ovládatelný jednou rukou - pouze stisknete tlačítko.

Materiál: nerez.

Rozměry: celková délka 25 cm.

Parametre produktu Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby

  • Názov: Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381116620
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 12.94 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby

Nůžky na drůbež nerez - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky