Obracačka

Obracačka, špachtľa - ORION

4.21 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Obracačka, špachtľa - ORION populárneho výrobcu ORION - tento produkt predávame za úžasnú cenu 4.09 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 8592381118815
Do obchodu

Popis

ORION

Príjemné pocity nadväzujúci Obracačka, špachtľa - ORION od firmy ORION - tento produkt predávame za mimoriadne nízku cenu 3.97 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Obracačka, naberačka, špachtľa, tri využitia v jednom praktickom nástroji.

Nerezovou špachtľou ľahko urovnáte povrch ciest vo veľkých formách a ráfikoch, aj pri vyrovnávaní plochy cesta naliateho na plech určeného na tvorenie rolád. Pomocou špachtle ľahko uhladíte krémom potreté torty, rezy a ďalšie zákusky. Ľahko odstránite prebytočnú čokoládu vo formách na pralinky. Odstránite ňou aj polevu z hladkých povrchov, ktorá stiekla zo zákuskov alebo praliniek. Špachtľou si môžete pomôcť pri rýchlom zbieraní krájanej zeleniny a ďalších surovín pri varení.

Širokú obracačku využijete pri grilovaní, pečení a zapekaní. Využijete ju aj ako naberačku na múčniky alebo dezerty, či ako špachtľu na natieranie krémom či čokoloádou.

Vďaka šírke sa výborne hodí na prípravu lasagní, múčnikov, zeleninových placiek, zemiakových placiek, pizze .... podoberiete celý kus, ktorý sa vám nerozpadne tak ako pri použití úzkych obracačiek.

Materiál: kvalitný nerez, drevo.
Rozmery: šírka 9 cm, celková dĺžka 27 cm, dĺžka ostria 11,7 cm

 

 

Parametre produktu Obracačka, špachtľa - ORION

  • Názov: Obracačka, špachtľa - ORION
  • EAN: 8592381118815
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 3.97 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Obracačka

Obracačka, špachtľa - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky