Odsávací vak - vakuovací na ukladanie textilu a perín - 60x80 cm - ORION domácí potřeby

3.81 EUR

Top produkt, Odsávací vak - vakuovací na ukladanie textilu a perín - 60x80 cm - ORION domácí potřeby s preslávenou značkou ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete objednať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.84 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

SKU: 8592381072674
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Obľúbený produkt Odsávací vak - vakuovací na ukladanie textilu a perín - 60x80 cm - ORION domácí potřeby s osvedčenou značkou ORION domácí potřeby - tento produkt ponúkame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.84 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Veľký vakuovací sáčok na uloženie textilu s ventilom a zipsovým uzáverom.

Odsávací vak je vhodný na uskladnenie sezónnych odevov, lôžkovín, textilných i plyšových hračiek. Parametre produktu Odsávací vak - vakuovací na ukladanie textilu a perín - 60x80 cm - ORION domácí potřeby

  • Názov: Odsávací vak - vakuovací na ukladanie textilu a perín - 60x80 cm - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381072674
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 3.84 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Odsávací vak - vakuovací na ukladanie textilu a perín - 60x80 cm - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky