Odsávací vak - vákuový obal na uskladnenie textilu a perín - 40x60 cm - ORION domácí potřeby

3 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Odsávací vak - vákuový obal na uskladnenie textilu a perín - 40x60 cm - ORION domácí potřeby od originálneho výrobcu ORION domácí potřeby - tento artikel je tu pre vás s extra zľavou za 3.03 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

SKU: 8592381072667
Do obchodu

Popis

ORION domácí potřeby

Váš obľúbený tovar, Odsávací vak - vákuový obal na uskladnenie textilu a perín - 40x60 cm - ORION domácí potřeby s pečaťou kvality ORION domácí potřeby - tento tovar si môžete zaobstarať vo zľavové akciu za 3.03 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

kuový vak na uskladnenie textilu s ventilom a zipovým uzáverom.

Odsávací vak je vhodný na uskladnenie sezónnych odevov, lôžkovín, textilných i plyšových hračiek. Parametre produktu Odsávací vak - vákuový obal na uskladnenie textilu a perín - 40x60 cm - ORION domácí potřeby

  • Názov: Odsávací vak - vákuový obal na uskladnenie textilu a perín - 40x60 cm - ORION domácí potřeby
  • EAN: 8592381072667
  • Výrobca: ORION domácí potřeby
  • Cena: 3.03 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Odsávací vak - vákuový obal na uskladnenie textilu a perín - 40x60 cm - ORION domácí potřeby

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky