Odšťavovač ovocia + darček plátno - ORION

30.37 EUR

Prvotriedný Odšťavovač ovocia + darček plátno - ORION čo berieme od značky ORION - tento artikel sa na vás teší vo výpredajové akciu za 28.81 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 8592381125134
Do obchodu

Popis

ORION

Radosť prinášajúci Odšťavovač ovocia + darček plátno - ORION od známej značky ORION - tento artikel je tu pre vás za výhodnú cenu 28.81 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Mechanický mlynček na odšťavovanie.

Mechanický mlynček na odšťavovanie vylisuje, pri správnom postupe a kombinácii, šťavu takmer zo všetkých druhov ovocia a zeleniny, obilných tráv, bylín a klíčkov. Pri použití mäkkého ovocia pripraví aj pyré alebo hustú šťavu s vysokým obsahom vlákniny. Odšťavovanie prebieha vďaka drveniu a tlaku, ktorý vytvára šneková hriadeľ. Všetka vylisovaná šťava odteká otvorom v bočnej strane odšťavovacej komory a cedí sa cez cedák, ktorý je umiestnený vo vnútri odšťavovacej komory a preteká cez plátno do nádoby. Vďaka tomu získate kvalitnú šťavu bez akejkoľvek nežiaduce dužiny. V prednej časti je možné skrutkou regulovať prítlak dužiny podľa použitej suroviny. Zvyšky ovocia a zeleniny vpredu odpadávajú z odšťavovača.

Pomalé lisovanie je súčasne veľmi šetrné ku kvalite šťavy a neničí vitamíny rýchlou oxidáciou a zahrievaním. Odšťavovač ľahko a pevne prichytíte k vašej kuchynskej linke pomocou upevňovacej skrutky. Je vhodný na dosky s max. hr. 3,5 cm. Aby nedošlo k poraneniu, odporúčame vždy používať vtláčadlo, ktorým pritlačíte suroviny do plniaceho otvoru. Gumové chrániče zabráni poškodeniu kuchynskej dosky pri pripevnení.

Materiál: liatina.
Jednoduchá údržba - stačí opláchnuť prúdom vody. Nie je vhodný do umývačky riadu.

Rozmery: výška od stola 17,5 cm, násypka pr. 9 cm.

Parametre produktu Odšťavovač ovocia + darček plátno - ORION

  • Názov: Odšťavovač ovocia + darček plátno - ORION
  • EAN: 8592381125134
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 28.81 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Odšťavovač ovocia + darček plátno - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky