Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

3.6 EUR

Prestížny Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann so známou značkou Frischmann - tento produkt ponúkame s úžasnou cenovkou 3.59 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Frischmann

Nie je prečo váhať, Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od top značky Frischmann - tento hit ľahko nájdete s VIP zľavou pre každého za 3.59 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Ručne modelovaná figúrka z marcipánu - odťahovka Burák.

Autíčko vyrobené z marcipánu je vysoké cca 4 cm, dlhé cca 7 cm. Marcipán má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Autíčkami môžete ozdobiť detské chlapčenské torty, ale aj torty pre dospelých. Na zvýraznenie detailov na farebnom aute môžete použiť gélové a púdrové farby. Nimi môžete zvýrazniť aj vystúpené plochy auta a tvoriť odlesky alebo naopak, tiene. Pre jednoduchú manipuláciu môžete detaily dokresľovať aj farbami v tube, ktorými ľahko dokreslíte detaily aj na tortách s inou tematikou. Na pripevnenie autíčok na povrch torty môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť vyberte jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Na naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, s láskou vymaľované a balené.

Zloženie: cukor, mandle (36%), voda, invertný cukrový sirup, sorbit, invertáza, alkohol, vaječný bielok, potravinárske farbivo E120, E100, E153, E131, E132, E151

Hmotnosť: cca 55 g

 

Parametre produktu Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN:
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.59 EUR
  • Tuky: 19.3 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 1.6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Odťahové autíčko Burák - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky