Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky -

Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky -

3.79 EUR

Prestížny Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky - s pečaťou kvality - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s neuveriteľnou zľavou za 3.6 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 0745367358516
Do obchodu

Popis

Špičkový tovar, Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky - originálne od labelu - tento tovar zakúpite výhodne za 3.49 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Štruktúrovaná fólia s dekorom gombičiek na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Štruktúrovaná fólia vám umožní výrobu dekoratívneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými pokryjete slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovaciu hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty je možné tvoriť niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Štruktúrované fólie môžete použiť na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávajte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Rozmer fólie: 25 x 17,5 cm

Veľkosť dekoru: priemer od 0,8 - 4,8 cm

Parametre produktu Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky -

  • Názov: Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky -
  • EAN: 0745367358516
  • Výrobca:
  • Cena: 3.49 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky -

Odtláčacia a štrukturovaná fólia dekor Gombičky -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky