Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME

Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME

3.05 EUR

Perfektný Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME od kvalitného výrobcu PME - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnú cenu 2.96 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5060281186416
Do obchodu

Popis

PME

Spokojnosť prinášajúci Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME s pečaťou kvality PME - tento produkt dodávame v hustej akciu za 2.87 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Štruktúrovaná fólia s dekorom bodiek na vytvárenie plastického dekoratívneho povrchu.

Štruktúrovaná fólia vám umožní výrobu dekoratívneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými ozdobíte slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovacie hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty môžeme tvoriť len niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Štruktúrované fólie môžete použiť aj na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávejte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Otláčacia podložka so vzorom krúžkov - bodiek.

  • Veľkosť podložky je 150 x 305 mm
  • Veľkosť štvorca: 2,5cm x 2,5cm
  • Použitie: hmotu zmieste a rozvaľkajte na rovnomernú hrúbku na povrchu ľahko posypanú práškovým cukrom. Vyberte si požadovanú stranu dizajnu a položte na vyvaľkanú hmotu. Otláčaciu podložku pevne vtlačte do hmoty a skontrolujte, či forma je všade rovnako vtlačená. Odstráňte podložku z hmoty a odhaľte dizajn. Pre zvýraznenie môžeme použiť lesk v spreji.

Parametre produktu Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME

  • Názov: Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME
  • EAN: 5060281186416
  • Výrobca: PME
  • Cena: 2.87 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME

Odtlačková a štrukturálna fólia Bodky - Polka Dot Design 15 x 30 cm - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky